سه شنبه 21 مرداد 1399  /  2020 11 Aug   
ساعت :  1:57 GMT  /  تهران -  6:27
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
21 مرداد 1399
   
  2020 Aug 11
    
   20 ذیحجه 1441
     
    لینک به ما

    این سایت را صفحه خانگی خود کنید      این سایت را به لیست علاقه مندی های خود بیافزایید
    مدیر کل حراست سازمان سما در جلسه معارفه مسئول حراست مرکز سما مشهد : رویکرد حراست در سازمان سما رویکرد فرهنگی و اعتقادی است
    به گزارش روابط عمومی سما، مدیر کل حراست سازمان سما، از حضور در جمع سماییان مشهد ابراز خوشحالی کرد و افزود: مجموعه سما مشهد یکی از برترین واحدهای سما کشور محسوب می شود که جا دارد از زحمات کلیه همکاران در این مجموعه تقدیر و تشکر نمایم.
    دکتر مجتبی معظمی با اشاره به وظایف حراست در مجموعه های تعلیم و تربیت، رویکرد سازمان سما را فرهنگی و اعتقادی عنوان کرد و افزود : علاوه بر مباحث علمی ضرورت دارد با رویکرد فرهنگی و اعتقادی روی دانش آموزان کار شود و رویکرد ما هم همین است.
    وی تصریح کرد : هدف ما در مجموعه سما خردگرایی است و ایجاد فضایی امن توام با آرامش و دوری از هر گونه تنش ، تا صیانت از کارکنان که یکی از وظایف حراست است محقق شود و این امر با مساعدت خود همکاران امکانپذیر است.
    دکتر محمدرضا ناصری نیز در ابتدای این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه، انتخاب امیر بنائیان به عنوان مسئول حراست مجموعه سما مشهد را انتخابی خوب و آشنایی کامل با مجموعه را از نقاط قوت ایشان دانست و ابراز امیدواری کرد : با انتصاب ایشان امیدواریم شاهد پیشرفت در رابطه با امور حفاظت فیزیکی و حراست مجمموعه باشیم.


    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان رضوی در ادامه به بیان آخرین آمار دانش آموزی و دانشجویی سازمان سما پرداخت و گفت : سازمان سما هم اکنون دارای 677 مدرسه در سطح کشور است که از این تعداد 48 مدرسه معادل 09/7 درصد کل کشور در استان خراسان رضوی فعال است. همچنین در حال حاضر هفتاد و دو هزار و 607 دانش آموز سما در کل کشور تحصیل می کنند که از این تعداد 7428 دانش آموز معادل 10 درصد کل کشور در مدارس سما استان خراسان رضوی مشغول تحصیلند و ما در مشهد نسبت به سال گذشته ، با احتساب آمار دانش آموزان بسته حمایتی ، 26 درصد رشد دانش آموزی داشته ایم.
    وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد یکصد هزار و 620 دانشجو در 140 آموزشکده فنی و حرفه ای سما در سطح کشور تحصیل می کنند افزود : از این تعداد 5419 دانشجو در آموزشکده های سما در استان خراسان رضوی مشغول تحصیلند.
    ناصری ، نظارت چندجانبه مدارس سما از سوی سه ارگان دانشگاه آزاد ، آموزش و پرورش و سازمان سما را یکی از ویژگیها و نقطه قوت مدارس سما در مقایسه با مدارس رقیب دانست و افزود : آزمون های هماهنگ تشریحی ، برگزاری مسابقات قرآنی طرح قدس ، طرح مفاخر ادبی ، طرح خلاقیت ، طرح الکترونیکی جامع سلامت و توجه جدی به پژوهش ، از جمله وجوه تمایز مدارس سما با سایر مدارس است.
    معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما مشهد ، توجه جدی به مدارس کارآفرین و مهارت محور را یکی از استراتژی های مهم سما مشهد عنوان کرد و افزود : مهارت در دست یابی مدیران ما به برنامه های مدارس رقیب ، تعاملات اجتماعی دانش آموزان ، مهارت در یادگیری دانش آموزان با ابزار رسانه ای ، مهارت در شناسایی و درک فرصت ها ، مهارت در کسب درآمد با راه اندازی بازارچه های دانش آموزی و مشارکت دهی دانش آموزان در برنامه های مدارس با نگاه مسئولیت پذیری آنان و اعتماد به نفس و خودباوری ، از جمله استراتژی های ما در حوزه کارآفرینی و مهارت محوری است.
    علی اصغر فانی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز در این جلسه با بیان اینکه حراست در هر حوزه و سازمانی بایستی مشاوری امین برای ریاست وهمکاران آن مجموعه باشد ، افزود : با توجه به توانایی آقای بناییان این کار امکانپذیر خواهد بود و سما مشهد مجموعه منسجمی است و الحمدلله مشکل خاصی در آن احساس نمی شود.
     امیر بنائیان نیز در این جلسه ، ضمن تشکر از حراست سازمان سما و همکاری حراست دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ، به بیان دیدگاهها و برنامه های خود پرداخت و در پایان حکم انتصاب از سوی مدیر کل حراست سازمان سما به ایشان اهدا شد.
       1396/2/17 14:26


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :