سه شنبه 21 مرداد 1399  /  2020 11 Aug   
ساعت :  2:16 GMT  /  تهران -  6:46
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
21 مرداد 1399
   
  2020 Aug 11
    
   20 ذیحجه 1441
     
    لینک به ما

    این سایت را صفحه خانگی خود کنید      این سایت را به لیست علاقه مندی های خود بیافزایید
    بازدید مدیر کل حراست از مراکز آموزشی و فرهنگی سما واحد لنگرود
    در ابتدای مهندس امیر زارع ضمن خوش آمدگویی و حضور عزیزان در مجموعه سما ضمن تشریح فعالیت ها صورت گرفته در طی سالیان اخیر در سما از برنامه های در دست اقدام مجموعه جهت پیشرفت در حوزه های مختلف در سطح آموزشکده و مدارس پرداختند.

    سپس دکتر فرشاد  ضمن تبریک سال نو و قدر دانی از زحمات مجموعه مسئولان و کارکنان  حوزه معاونت سما لنگرود، ضمن بازدید از بخش های مالی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از روند اقدامات صورت گرفته در آموزشکده و مدارس در بخش های مختلف، بر ضرورت ارتقا کیفیت آموزشی در کلیه مراکز سما و توجه ویژه به دروس عملی و مهارت آموزی دانشجویان جهت ورود به عرصه بازار کار و جامعه تاکید کردند.
    در حاشیه این دیدارنیزمعظمی ضمن  با طرح سوالاتی از مدیران مدارس سما لنگرود از نحوه فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف مدارس آگاهی یافتندوبا اشاره به مقوله مهارت آموزی و پیش بینی آن در سند تحول بنیادین سازمان سما بر ضرورت کیفی سازی و برند سازی مجموعه سما، جذب حداکثری دانشجو و دانش آموز، و همچنین بر اهمیت تعلیم و تربیت در امر آموزش تاکید کردند.
    در ادامه  دکتر صابری، دبیر شورای نظارت و هماهنگی در استان گیلان نیز ضمن قدردانی از حضورمسولان  سازمان سما در گیلان ازدکتر فرشاد که از پیشکسوتان بوده اند و سالیان متمادی در امر آموزش و پرورش و کارهای اجرایی  استان آذربایجان شرقی تلاش نموده اند قدردانیکرد و بررسی مسائل از نزدیک توسط این عزیزان را از عوامل ارتقاء هرچه بیشتر مجموعه سما و تبدیل شدن به یک برند در سطح کشور دانستند.
    ایشان همچنین با اشاره به روند رو به رشد مجموعه سما در سال های اخیرخاطر نشان کردند که با انسجام کامل مجموعه در سال های آتی و انجام امورات هرچه بهتر آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در سطوح مختلف می توانیم به بهترین جایگاه در بین مدارس غیر دولتی برسیم.
    دکتر صابری تاکید نمودند تدوین بسته ی جامع در شروع سال تحصیلی و انجام برنامه های گنجانده شده در آن  می تواند یکی از بزرگترین  ابزارها در افزایش دانش آموزان سما در بین مدارس غیر دولتی در سطح شهرستان باشد.
    در پایان ضمن قدردانی از تمامی همکاران و ارزیابی از حوزه معاونت سما، انجام امورات اساسی در تثبیت موفقیت های سما در سطح شهرستان را برای این مجموعه پیش بینی نمودند.
       1396/2/17 14:33


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    1/10 (تعداد آرا 1 نفر )